zamknij x

O firmie

Amber Haus Sp. z o.o. to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma deweloperska.

KONTAKT

O firmie

O firmie

Amber Haus Sp. z o.o. to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma deweloperska. Siedziba spółki mieści się w Luboniu. Firma łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność, co pozwala spełniać oczekiwania zarówno młodszego jak i starszego pokolenia. Dewizą naszą jest wielkopolska solidność cechująca się terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność w relacjach z klientem. Nie jesteśmy nastawieni na zysk za wszelką cenę. Ważniejsze jest dla nas dobra opinia, współpraca oraz zadowolenie przyszłego lokatora. Takie podejście pozwala nam na optymistyczne spoglądanie na rozwój i przyszłość naszej firmy.

MISJA – PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

W trakcie realizowania naszych projektów ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów, dobrych walorów użytkowych, ich nowoczesnego wyglądu oraz dużego komfortu. Nasze mieszkania i domy cechują się bardzo wysokim standardem wykończenia. Realizujemy obiekty przy użyciu nowoczesnych technologii. Stosujemy w procesie budowy wysokiej jakości materiały budowlane oraz materiały ekologiczne. Staramy się aby przyszłym lokatorom zapewnić kameralną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwić stosunkowo szybkie dotarcie do centrum miasta. Pragnąc spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, każdy klient w procesie budowy własnego mieszkania czy domu ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych. Osiągnięcie tych wszystkich celów jest możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnej myśli architektonicznej oraz z współpracy z doświadczonymi fachowcami z dziedziny budownictwa i wykańczania wnętrz.

Budujemy domy w stanie deweloperskim jak i wykończone pod klucz. Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów. Nasze projekty i realizacje można zobaczyć w rejonach Poznania i gminach ościennych takich jak: Luboń, Komorniki, Mosina, Plewiska, Puszczykowo, Wiry.

Nasi partnerzy

Współpracujące z nami firmy.

Nasze projekty